top of page

Sprinter Lazer Kesim Makinesi

Havacılık Alüminyum Gantry

Havacılık standartlarına uygun olarak üretilmiş olup 4300 ton pres ekstrüzyon şekillendirme ile oluşturulmuştur. Yaşlandırma işleminden sonra, mukavemeti tüm gantrilerin en güçlü mukavemetine ulaşan 6061 T6'ya ulaşabilir. Havacılık alüminyumunun birçok avantajı bulunmaktadır, bunlar arasında iyi tokluk, hafif ağırlık, korozyon direnci, antioksidan özellik, düşük yoğunluk gibi özellikler yer almaktadır ve işleme hızını büyük ölçüde artırır.

Jeneratör Kullanım Ömrü:

Jeneratörün kullanım ömrü (teorik değer) 1.000.000 saat olarak belirlenmiştir. Bu, günde 8 saat kullanırsanız, yaklaşık 33 yıl boyunca kullanılabilir demektir.

Çelik Levha Kaynaklı Makine Şasisi

Ağır çelik levhalar ile kaynaklanmış, şu anda yaygın olarak kullanılan yatak yapısı, yüksek stabilite sunar;

Etkili kuvvetli bir şekilde ısıl işleme tabi tutularak, yüksek mekanik mukavemet elde edilir ve deformasyon oluşması zorlaşır;

Yatak içinde takviye kaburgaları düzenlenmiş, yatağın mukavemetini ve gerilme direncini artırmak ve yatak deformasyonunu etkili bir şekilde önlemek amacıyla;

Yatağın ağırlığı, makinenin düşük titreşimi ve iyi şok direnci, kesim hassasiyetinin artmasını sağlar.

Akıllı Otomatik Odaklama

Yüksek Verimli Soğutma:

Kollimatör lensi ve odak lens grubu soğutma yapısına sahiptir, aynı zamanda soğutma hava akış nozullarını artırarak nozulu ve seramik gövdeyi etkili bir şekilde korur ve çalışma süresini uzatır.

Işığın Peşinden Gitme Açıklığı:

35 mm'lik gözenek çapıyla, saçılma ışığı müdahalesini etkili bir şekilde azaltarak kesim kalitesini ve servis ömrünü sağlar.

Otomatik Odaklama:

Otomatik odaklama, insan müdahalesini azaltır, odaklama hızı 10 m/dak, tekrar doğruluğu 50 mikron.

Yüksek Hızlı Kesim:

25 mm karbon çelik levha ön delme süresi < 3 s @ 3000 W, kesim verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

bottom of page